کارشناسان حقوقی موسسه آمادگی دارند تا بصورت تلفنی یا حضوری ( اعزام کارشناس حقوقی به محل ) به تمامی متعاملین قراردادهای ملکی و مدیران دفاتر املاک ، قبل یا در حین تنظیم انواع قراردادهای ملکی مشاوره ارائه نمایند.

 

هر فردی با توجه به سبک زندگی خویش بارها در طول حیات خود معاملاتی در باب املاک و مستغلات انجام میدهد ، برخی هر سال به لحاظ تامین سرپناه ، اجاره نامه تنظیم میکنند ، برخی در شرف خرید خانه هستند یا قصد دارند ملک خودشان و یا ملک پدری شان را معاوضه نمایند ، برخی بدنبال ساخت و ساز میروند و قصد دارند با یافتن شریک سازنده ، ملکشان را به دست اشخاص ذیصلاح بسپارند و … پر واضح است تمامی این موارد مستلزم توافقات و تعهداتی است که عموما طی قراردادهای تنظیمی از سوی دفاتر مشاور املاک با طرف مقابلمان آغاز میگردد .
در این شرایط بارها مشاهده گردیده که داشتن اطلاعات حقوقی فرد مذاکره کننده در زمان تنظیم قرارداد نشان از قدرت او بوده و اگر در حین انجام این معاملات از اطلاعات کافی برخوردار باشیم یا توسط فرد متخصصی حمایت گردیم ، بطور قطع یک گام از بقیه جلوتر خواهیم بود و قراردادهای مستحکم تری میبندیم ، خالی از لطف نیست اگر شما بدانید که وقتی افراد سودجو در هنگام معامله ، با دانش حقوقی شما یا همراهانتان مواجه میشوند و میفهمند که راههای سوء استفاده در قرارداد توسط شما مسدود شده یا از بستن قرارداد منصرف میشوند و یا ناچاراً مسیرشان را اصلاح خواهند کرد .
در غیر اینصورت بارها مشاهده گردیده که با عدم دقت به یک ریزه کاری کوچک ، در یک مخمصه بزرگ و یک تصمیم نادرست گرفتار میشویم ، که تنها چاره کار در این حالت مراجعه به وکیل متخصص دعاوی ملکی جهت حل کردن موضوع در دادگاه بوده و موضوعی که میتوانست با دقت نظر کافی اساساً شکل نگیرد با پیچیدگیهای خاصی ، در محاکم مواجه میگردد .
علیرغم اینکه بسیاری از ما تا کنون از آموزه های شنیداری و هشدارهای گوناگون از این قبیل در سطح اجتماع بهره گرفته ایم اما متاسفانه هنوز هم بعلت ( ناآگاهی از قوانین ، اعتماد بیجا ، طمع ، عجله ) با حجم بسیاری از این اشتباهات در حین معاملات روبرو می شویم .
با توجه به حساسیت این امور بر آن شدیم تا در اقدامی فراگیر با ائتلاف کارشناسان سایر دپارتمان های حقوقی موسسه و ایجاد مرکز حمایت های حقوقی املاک همیشه و همه جا حامی شما باشیم .

 

با ما تماس بگیرید: ۸۸۳۹۷۲۵۰

شما نمی توانید محصول دیگری را برای مقایسه اضافه کنید